Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu


t.ogren-sen.com > Ekonomi > Araştırma
Bağlayıcı Sistem ''DRM Bond''DRM Araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu.

Elmas Bond 001 diş mine, dentin, reçine (diğer ilgili sistemler), seramik, akrilik ve metal mükemmel yapışma sağlar evrensel bir diş yapıştırıcı sistemidir. Diamondflow, Diamondlite, Diamondcrown - Chairside ve Diamondlink sistem dual sertleşen restoratif materyaller DRM tüm serisi ile kullanılabilir olabilir. sistem Bağlar bir açıdan yenilikçi - bu, beşinci, altıncı dördüncü veya yedinci nesil olabilir kendi bağ kombinasyonuna bağlı olarak, üç bileşenden oluşmaktadır. İnanılmaz değil mi? Ama gerçek - yüksek teknoloji ABD'de halen dünyanın önde gelen ve muhtemelen uzun öyle kalacaktır ... DRM Bond yılında olası farklı kombinasyonları dahil olmak üzere birçok adımları uygulayın. aşağıdaki adımları şunlardır:

1a) Mine ve dentin klima kullanılan geleneksel gravür sıvı Ortofosforik asittir. Bu adım dişin mine ve dentin kazınmış mine  10 saniye ve Dentin 5 saniye ele alınmıştır. Durulayın ve kurulayın Tebeşir beyaz kadar. Diş aşındırma hakkında daha fazla bilgi ...

1b) mine ve dentin üzerinde DiamondBond Sıvı (bir kremi olduğunu DBL) uygulanması devam edin. bir tek fırça ile mine ve dentin üzerinde 3 ya da 4 kat Spread bir tabii ki, herhangi bir aplikatör bağ kullanılabilir, set bağlı idare yapıştırılmıştır. dişin dokusu ile reaksiyona 15 saniye bekleyin. Sonra yavaşça tamamen kurutulmuş olmamalı ve tipik Chalk beyaz kazınmış diş yüzey elde jet hava sivrilen. Bu malzeme ile klinik deneyim göre en kolay mikroaplikator yeni, tamamen kuru alıp 5 saniye boyunca kremi yayılabilir, sonra 5 saniye civarında bulanık olması mikroaplikator ile kremi uygulanır. Böylece, ama daha fırçalar harcama diş miktarın tamamını darbe için hiçbir tehlike hava akımı yoktur. flakon üzerindeki vida kapağı, kullanılan fırça atmak. Ve baz ve katalizör ve saç kremi ve yüksek uçucu sıvı her durumda kapanmamış şişe bırakılmamalıdır.

1. adımı çeşitli alternatif yöntemler içerir:

 • Geleneksel asit gravür tekniği - sadece adım 1a kullanarak. Bu dentin tübül genişleme de dahil olmak üzere, Blur tabaka ortadan mine ve dentin ve uzlaşmaz bir mikromehanichno çizgili sağlar.

 • İleri teknoloji - gelenekçiler - büyük bir istek ve tüm diş hekimlerini coşku ile kullanılan en klasik yaklaşım. Sürekli adım 1a ve 1b uygulanır. Böylece sert diş dokuları ve kompozit malzeme invajinasyon arasında maksimum yapışma gücü ulaşır. kremi bağlantı yerinde Fix kadar dentin kavite glikoproteinlerin dentin tübül ve sert diş dokuları ve aslında plastik olan sistemlerin onarıcı bileşenleri arasında bir arabulucu olarak hareket derinliklerine nüfuz eder. bağlama sistemleri hakkında daha fazla bilgi ...

 • Modern yüksek teknoloji yöntemleri - sadece adım 1b kullanarak. Bu yaklaşım mine ve dentin hangi kirli tabaka kaldırılır anlamlı olarak daha seçici ve kolay bir şekilde kazınmış olduğunu, dentin yapısı kaldırılır tübüler dentin fişler sadece çıkıyor, inter kollajen hiçbir çöküş var- peritubularniya ve dentin. Bu dentin mimari morfolojisi bozulma yokluğunda dentin glikoprotein fiksasyonu sağlar. Bu nedenle kendinden etch adeziv sistemlerin en büyük avantajı aşırı duyarlılık, sledobturatsionna için potansiyel azaltır. Üzgünüm, altıncı ve yedinci kuşaktan hala kendini etch sistemler konvansiyonel yapıştırıcılar bağlamanın güç ulaşamaz.

2. adım  astar ve yapıştırma (Tek adım). görünür ışık yöntemi direkt restorasyonların bağlanma, sınıf için önerilir ile I, II, III, IV, V ve malzeme DiamondLite, DiamondCrown-Chairside ve DiamondFlow uygulanması ile doğrudan estetik kaplama. Yerine aşağıdaki sıraya:

 • Kullanmadan önce DiamondBond 001 Base VLC şişeleri sallanmalıdır.

 • Tepsiye temiz bir tencerede DiamondBond 001 Base VLC yapışkan 1 damla koy. İsterseniz, bir cam levhanın düz yana çalışabilir. Biz bunu - çevrenin korunması için çok önemlidir ve bu nedenle kapalı tüketilmeyen malzemeleri. www.gorichka.bg - Daha fazla bilgi için. Daha hafifçe eğerek şişe doğrudan bağ bir damla çekmek için ekonomik nerede bir diş boşluğuna delik ve damla çevirir için mikroaplikator dokunur. 7 ml - Yani ucuz değil bağlayıcı sistemi ve kaydedin. bir fiyatı 110 lv de ithalatçı edinilebilir.

 • Kümesi işlemek uygulamaları üzerine yerleştirilen bir fırça harcanabilir ile hazırlanmış yüzeye hem mine ve dentin ince bir tabaka halinde yayılır. Bu herhangi bir Bond Applicators için kullanılabilir.

 • Aynı kalınlıkta homojen bir tabaka kadar yeni bir mikroaplikator ile daha fazla yayılmasını 2 saniye hafifçe konik jet hava veya.

 • Bir fotopolimer lamba.

 • Flakon ve vinta atma fırçayla kaba koymak.

 • Kür boşluğunun sürecini tamamladıktan sonra güçlü kuvvetli hava üfleme geçmesi önerilir. Böylece bağlantı sisteminin herhangi yetersiz polimerize artıklarını temizlemek ve yaratan ideal bir ortam kompozit uygulama için dolgu için.

Kaplin sistemi Layer hiçbir durumda bulutlu veya sütlü bakmalı, şeffaf olmalıdır. 001 DiamondBond şişe sıkıca kapatılmış ve raf ömrünü uzatmak için buzdolabında muhafaza edilmelidir. VLC kür cihazlar (lambalar fotopolimer) radyasyon gücü ve dalga boyu ışık yaydığı yoğunluğu postoperatif aşırı duyarlılık neden olabilir. En uygun tedavi kendi fotopolimer lambalar DRM yapmak için üreticiye göre - Diamond Lite Turbo - halojen (10-20 saniye ışınlanmış), Elmas LED - Mini (8 saniye), Xenon plazma arkı (Diamond Plazma - 5 saniye). Son zamanlarda, plazma ışık kaynakları yalanladı ve bunların eksiklikleri bazı çünkü - tıkama sonra kompozit ve artan aşırı duyarlılık polimerizasyon oluştururken gerginlik. Ikincisi onları bulunan dentin tübül ve organik madde pıhtılaşma sıvının buharlaşma ile ilgili çıplak dentin prezagryavaneto nedeniyle.

Kullanılan ve samopolimerizirasht yöntemi. Bu şu sırayla çalışıyorsa:

 • Kullanmadan önce DiamondBond 001 Bankası'ndaki VLC ve şişe Catalyst Self-Cure Yapıştırıcı içeriği sallamak.

 • 5 saniye için tek bir karışımı tepsi ve fırça temiz bir tencereye bir 1:1 oranında damla DiamondBond 001 Base-VLC ve Catalyst Self-Cure Yapıştırıcı karışık.

 • Fırça ile (mine ve dentin hem) hazırlanan yüzeyinde ince bir tabaka halinde yayin.

 • 2 saniye hafifçe konik jet hava - böylece Bond herhangi bir uçucu bileşenleri çıkarmadan.

 • İkili bağ sisteminin nihai katılaşma için yaklaşık 2.5 dakika bekleyin.

 • Flakon ve vinta karıştırma fırçası ile kaba koyun.DRM Kremi - fiyat 7 ml bir kesim için 110 €. Ithalatçı ülkenin Ralev Diş Corp, telefon 0700 1 52 52 şimdi emirdir! Bu sayı bir yerel telefon ücreti de ülke genelinde konuşulur. Teslim Plovdiv, Pazarcık, Asenovgrad, Karlovo, Hissar ve Parvomay kasabaları için gün boyunca yapılabilir. ülke teslim diğer şehirler için, ertesi gün kurye Speedy iken Diş Ralev AD pahasına BGN 250 kurye hizmeti üzerinden sipariş değer. Eğer diş malzemeleri ve fonksiyon modülü için online alışveriş kullanmak için isterseniz küçük siparişleri daha pahalı için 7 BGN...Base - Sistem bağlar. Fiyat - 110 BGN Telefon sipariş  - 0700 1 52 52Katalizatör-bağlama sistemi fiyat 110 BGN Telefon sipariş  - 0700 1 52 52

Dual sertleşen yöntemi - talimatları noktasına takip b). Turbo Halojen ve diğer lamba fotopolimer ile 20 saniye - DiamondPlasma ile 5 saniye, DiamondLED-Mini ile 8 saniye, DiamonLite ile 10 saniye iyileştirici malzeme görünür ışık tamamlayın sertleştirme. Note - DiamondBond - 001 VLC ve / veya hiçbir koşulda Catalyst SC reçine seyreltme veya boşluk doldurma için kompozit malzeme povarnhostta modelleme inceltilmesi için kullanılır. Onun sadece kullanım kompozit dolgu malzemeleri ve POLYGLASS ve / veya PolyCeram modern restoratif materyallere bondirane svarzvanete ve mine, dentin ve çimento içindir. kompozit oranının seyreltilmesi keskin diş restorasyonu kendisinin mekanik özelliklerinin bozulması bağ organik / inorganik dolgu, kötüleşti. Bu orana tür üretim optimum şartlarda elde edilmiş ve üretici tarafından çok sayıda klinik ve laboratuvar testlerinin sonucudur ve bu nedenle iş başında diş hekimi tarafından değiştirildi olmamalıdır. Sınıf II - köklü restorasyonlar keskin açıları ve geçiş hattı ile mevcut ve uyum geliştirmek için stres podplatyavasht arayüzü difüzyon olarak hareket etmek DiamondLink veya DiamondFlow restoratif materyaller ile kaplı olmalıdır. Sınıf V kavite olarak, erozyon ve kama şeklindeki kusurları plastisite geliştirmek DiamondLink veya DiamondFlow tavsiye edilir. O aşağıdaki teknikleri ve klinik YAKLAŞIMLAR önlemek için de gereklidir:

 • Yardımcı yapıştırıcıların kullanılması.

 • eugenol içeren bazlar, gömlek veya malzeme boşlukların geçici dolgu için.

 • pomza içeren florür veya yağ boşluğu temizlenir. Birkaç yıl önce aşındırıcı malzeme akışı ile diş yüzeyini etkiler yardımcıları kavite tipi hava akımı, temiz ekipman teklif edildi. sert kaldırmak çoğunlukla aşındırıcılar artıkları nedeniyle - Sonunda, bu cihazlar kum jet diş yüzeyi üzerinde zararlı etkileri nedeniyle reddedildi.

 • retraktsionni ince iplik kompozit uygulamasında boşluğuna kirliliği ve sıvı sızıntı ardından, artan basınç krevikularnata sıvı yol açabilir.

 • intraoral malzemenin aşırı maruz kalma sonrası aşırı duyarlılık neden olabilir.

 • Yetersiz pozlama, yani 20 saniye ya da konvansiyonel halojen lamba cihazları ile daha az bir tabaka malzemenin yetersiz polimerizasyon neden olabilir.

 • Bu muhafazakar diş hekimliğinde son derece sinir bozucu bir komplikasyondur - restorasyon kalitesinde keskin bozulmasına yol açar.

 • 430-500 nanometre dalga boyu aralığında en az 500 mW/cm2 oluşturmak fotopolimer lambaları. tüm meslektaşlarımızın konfor için: bu parametrelerin tam olarak ışık şiddetlerinde 1300 mW/cm2 ve 430-490 nanometre dalga boyuna sahip ışınları üretmek en büyük Bulgar yapımcı BG Işık Ltd, ve ışıklar ile kaplıdır. Bu en çok satan modeli Bluedent LED Smart vardır - daha fazla bilgi için, telefonla 032 644089 veya e-mail office@bglight.com üreticisine başvurun.

 • Nem veya yağ basınçlı hava kaynağı bulaşmaya yol açabilir. Sorun bu durumda petrol kompresörlerde - tüm filtreler rağmen onlar küçük miktarlarda petrol ve su damlacıkları yayarlar devam.

 • kontamine aletlerin kullanımı.

 • Camsal ileti gömlekleri restorasyon ve marjinal mikro erozyona yol açabilir - Ancak, geçerli substratın çok büyük bir miktara.

alkol ile temizleyin tüm araçları, memeleri ve uygulamaları çok ve çapraz kontaminasyonu önlemek için. Aplikatör alkolde bir saat ve tamamen kaldırıldı Bond tüm kalıntıları durmak yeterlidir. Bu, mikroaplikatora ve tekrar kullanılabilirliği ise lifler kalmaz kadar.Mikroaplikator  - orta boy. Fiyat - 10 BGN 100 adet kutu içinde. Calson Dental Holding - Hong Kong.

Daha fazla bilgi için - telefon 0700 1 52 52Mikroaplikator bond için - küçük boy. Fiyat - 10 BGN 100 adet kutu içinde.Calson Dental Holding - Hong Kong

Daha fazla bilgi için - telefon 0700 1 52 52

Nasıl bundan sonra iyileşme süreci nedir? hakkında bilgi almak için buraya nasıl DRM tıklayın photopolymers uygulama ... kompozit restoratif materyallerin DRM üretimi göre kendi bağlama sistemleri ile sadece kullanmak gereklidir. Eğer diğer tahvil bazlı bis kullanmamalıdır - GMA onu sert diş dokularına bağlantısı yeterli bir güç olmazdı

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAraştırma ekibi, dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 15’inin, mevcut bir...

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAraştırma Geliştirme

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAraştirma geliŞTİrme faaliyeti (arge)

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAraştirma geliŞTİrme faaliyeti (arge)

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAraştirma ve geliŞTİrme destek programina iLİŞKİn tebliĞ

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconHangi kulakta ne tip bir işitme kaybı olduğunu araştırmak amacıyla...

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAlgi eğİTİM ÖĞretim yöntemleri araştirma ve geliŞTİrme merkezi

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAlgi eğİTİM ÖĞretim yöntemleri araştirma ve geliŞTİrme merkezi

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconİnsanın değerli bir varlık olduğunu kabul etmezsek ne etiği

Drm araştırma Laboratuvarları A.Ş. Amerikalı bir şirket olduğunu dental restoratif materyallerin ele araştırma, geliştirme ve üretim. Bulgaristan için resmi temsilcisi Ralev Diş Corp olduğunu iconAraştırma kapsamında Bulgaristan Türk yerleşim yerlerinde Anadolu...


Tıp
© 2000-2018
kişileri
t.ogren-sen.com